FOTOWOLTAIKA

Patrz w przyszłość i postaw na odnawialne źródło energii, jakie daje nam słońce, ciesz się  własnym, darmowym źródłem zasialania , oszczędzając przy tym pieniądze. Bądź niezależny od elektrowni i stale zmieniających się cen, ogranicz EMISJE CO2,

tel. 570 805 078
e-mail: robert.rogucki.biuroghd@gmail.com

Czy wytwarzanie taniej i ekologicznej energii elektrycznej dzięki energii słońca jest obecnie  możliwe?


Oczywiście przy zastosowaniu instalacji fotowoltaicznej. Obecna oferta Giro Development obejmuje w szczególności kompletne, profesjonalne instalacje fotowoltaiczne z szerokim wsparciem profesjonalistów na każdym kroku realizacji inwestycji. Zaczynając od analizy potrzeb i zużycia energii poprzez dobór instalacji , montaż oraz wsparcie serwisowe i pogwarancyjne. W cenę kompletnej instalacji fotowoltaicznej wchodzą wszystkie elementy niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania tj. panele fotowoltaiczne, inwerter, system montażowy, zabezpieczenia AC/DC, okablowanie i kompletny montaż i uruchomienie instalacji.


Oferujemy kompleksowa  obsługa inwestycji zarówno dla klientów indywidualnych jak również  małych firm, dużych przedsiębiorstw, rolników, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Gwarantujemy darmową konsultację i wycenę, projekt w cenie instalacji , montaż oraz odbiór,  formalności w PGE i uruchomienie a przede wszystkim serwis i obsługa gwarancyjna i pogwarancyjną. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym i podglądowi pracy systemu fotowoltaicznego online na bieżąco widzimy jak działa Twoja instalacja dzięki czemu szybko i profesjonalnie możemy reagować na każdą usterkę czy drobne nieprawidłowości.

Dlaczego warto zainwestować w instalacje fotowoltaiczną ?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 4-5 lat.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezawodne

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacje jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Instalacje mają długą żywotność i wieloletnią gwarancję

Instalacja będzie działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Pierwsze panele instalowane w Niemczech w latach 70-tych działają do dziś.

Nie masz jeszcze fotowoltaiki ?
Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Darmowe doradzctwo
oraz wycena Twojej instalacji!