GIRO DEVELOPMENT
Rafał Giro

Nasze inwestycje mieszkaniowe powstają dla Was,
zadbaj o siebie i swoją rodzinę, zaufaj GIRO DEVELOPMENT

KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy młodą firmą na rynku deweloperskim działającą od 2017 roku. W tym czasie wybudowaliśmy już kilkadziesiąt budynków mieszkalnych jednorodzinnych którymi z przyjemnością możemy się pochwalić w zakładce “inwestycje zrealizowane“.
Przez cały czas dokładamy wszelkich starań, żeby nasze inwestycje wyróżniały się ciekawą lokalizacją, wysoką estetyką oraz komfortem i funkcjonalnością za rozsądną cenę. Od samego początku powstania naszej firmy rozwijamy się w sposób dynamiczny powiększając swoje portfolio inwestycyjne.
Zajmujemy się budownictwem jednorodzinnym na terenie powiatu białostockiego. Zatrudniani przez firmy pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje a co najważniejsze budownictwo to nasza pasja dzięki czemu zapewnimy, iż inwestycje wykonane są precyzyjnie z dbałością o najmniejsze szczegóły.
Nasze inwestycje mieszkaniowe powstają dla Was- naszych klientów. Dlatego już w początkowych fazach inwestycji ustalamy z klientami najważniejsze elementy projektów, aby spełnić ich oczekiwania.