POMPA CIEPŁA

Tanie w eksploatacji ogrzewania - coraz częściej nasi Klienci zastanawiają się nad zastosowaniem pompy ciepła

Szukając komfortowego i taniego w eksploatacji ogrzewania coraz częściej nasi Klienci zastanawiają się nad zastosowaniem pompy ciepła. Przede wszystkim liczą na to że pompa ciepła zapewni niskie koszty ogrzewania i będzie pracować niezawodnie przez długie lata. Oczywiście mają rację i jest to w pełni uzasadnione również względami ekonomicznymi, ponieważ ceny tradycyjnych paliw szybko się zmieniają. Z roku na rok koszty ogrzewania domu są coraz wyższe i trudno przewidzieć jaka będzie sytuacja w perspektywie najbliższych lat. Nasza firma już stosuje w swoich obecnych inwestycjach ogrzewanie z wykorzystaniem pomp ciepła oraz zestawów fotowoltaicznych, dbamy nie tylko o środowisko ale również o komfort i wygodę naszych przyszłych Klientów.


Pompa ciepła to: niższe koszty budowy domu, oszczędność czasu z uwagi na brak potrzeby szukania paliwa o dobrej jakości za przystępną cenę, jedno z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła które nie wymaga uciążliwej obsługi, szybki zwrot poniesionych nakładów inwestycyjnych w stosunku do kotłowni na olej opałowy, gaz płynny czy ogrzewania elektrycznego (grzejniki elektryczne) chyba ze posiadamy instalacje fotowoltaiczną ,długa żywotność pompy ciepła – przy odpowiedniej instalacji nawet do 50 lat, pompa ciepła jest przyjazna dla środowiska naturalnego – łatwo można uzyskać niskooprocentowany kredyt lub dofinansowanie na inwestycji


Czy wiesz, że już dzisiaj możesz mieć instalację fotowoltaiczną i zasilać pompę ciepła wyłączne prądem słonecznym? Takie rozwiązanie to niemal darmowe ogrzewanie! My oferujemy obie technologie dla Twojej wygody i oszczędności. U nas zakupisz dom który takie rozwiązania ma w standardzie lub za dodatkową opłata w zależności od obecnych inwestycji.